Hizmetlerimiz

Asansörlü Ev-Ofis Taşıma

Faaliyet gösterdiğimiz şehir olan Kırıkkale'de şehir içi ve Kırıkkale'den Türkiye'nin her yerine evinizi-ofisinizi taşıyabiliriz.Peki asansörlü ev-ofis taşımada süreç nasıl işliyor.

Keşif

Ev taşımada süreç keşif ile başlar.Taşıncak eşyalarınız ve bina çevresinde asansörün emniyetli kurulumu için uzman personelimiz,uygun olduğunuz gün ve saate evinize-ofisinize gelerek gerekli keşifi yapar ve taşınma günü kararlaştırılır.Keşife gelecek personelimizi ulaşım masaraflarını(Kendi aracınızla alıp ve yine kendi aracınızla bırakmanız) karşılamız halinde keşif için ücret talep etmiyoruz.Aksi takdirde ulaşımın bizim tarafımızdan sağlanması halinde 50(Elli) Türk Lirası ücret karşılığı keşif işlemi yapılacaktır.

Web Sitemizden keşif için online randevu almak için

tıklayın...


Demontaj

Taşınmaya karar verdiğinizde kararlaştırılan gün ve saatte personelimiz,taşınmaya başlamak için evinize gelir.Taşınma demontaj ile eyleme dönüşmeye başlar.Alanlarında uzman pesonelimiz mobilya ve beyaz demontajını yapıp taşınma esnasında eşyalarınızın görebileceği hasarı minimuma indirmek için ekipmanız içinde yer alan battaniye saıp daha sonra filmle yoluyla korumaya alır.


Paketleme

Bu işlem opsiyonel olup müşteri tarafından yapılabileceği gibi,müşterinin talep etmesi halinde tarfımızndan da bu hizmet verilmektedir.Bu işlemde hassasiyet gerektiren,kırılabilecek mutfak eşyası gibi eşyalarınız özenle paketlenir...


Araç Yükleme

Tüm Eşyalarınız paketlenip,taşınmaya hazır olduğunda araç yükleme işlemi başlar.Bu ilem esnasında eçyalarınız evinizden çıkarılırken en geniş lokayon kullanılır.Bu sayede eşylarınızda çarpmadan dolayı oluşabilecek hasarlar minimuma indirilmiş olur.


Yeni Evinize İntikal

Tüm eşyalarınız artık ayyıldız güvencisi altında,kamyonumuzla yeni evinize doğru yol alır.


Eşyaları Taşıma ve Montaj

Yeni evinize eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce asansör kurulumu yapılır ve eşyalarınız yeni evinize taşınır.Mobilyanız ve beyaz eşyanız istediğiniz yere montajı yapılır.Paketleriniz istediğiniz gibi yerleştirilir.Eviniz size teslim edilir.


Asansör Kiralama

Mobilya mı aldınız? Yada beyaz eşya mı? Asansör kiralama hizmetimizle sorunsuz,rahat bir şekilde eşyanızı taşıyabilirsiniz.
Teknolojinin gelişmesiyle artık çok katlı binalar inşa edilmekte.İnşaat esnasında,yüksek katlara çıkarmanız gereken veya yüksek katlardan indirmeniz gereken inşaat malzemelerinizi kolaylıkla, asansör kiralama hizmetimizle halledebilirsiniz. parca esya tasima